05136146550
ورود به پنل کاربری
صفحه اصلی
اخبار
ثبت شکایات یا نظرات
مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
قوانین و مقررات
درباره ما
Open Menu
صفحه اصلی
اخبار
ثبت شکایات یا نظرات
مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
قوانین و مقررات
درباره ما
اعضا در رده سنی 11-12 سال در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)(نهایی)
صفحه اصلی
اعضا در رده سنی 11-12 سال در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)(نهایی)
رادین کاظم لو
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 مهر
سامان خمیسی زاده
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 مرداد
حسین فرخاک بین
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مهر
آراد سیاران
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 مهر
آریا خلیلی
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 آذر
ایلیا اصغرزاده
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 شهریور
ایلیا طالبی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 اردیبهشت
احسان احمدی
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 شهریور
محمد امین غفوری
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 اسفند
نیما قلیچی حصاری
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 مرداد
ایلیا نودهی
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 آبان
امیر محمد عبدالهی فر
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 تیر
علیرضا شیری
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 مهر
آرشا رجبی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 شهریور
کسری خلیق
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 شهریور
سام سلیم زاده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 تیر
داتیس قوامی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 تیر
سورین عباسی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 فروردین
امیر علی خرمی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 بهمن
آریا امینی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 بهمن
کیان میراحمدی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 آذر
میلاد شیروانی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 آبان
امیر علی محمدی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 تیر
محمد یاسین رجبی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 آبان
امیرعلی بابایی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 فروردین
امیر علی ذبحی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 فروردین
امیرمحمد حاجیان
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 مهر
مهراد اکبری
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 دی
امیرمحمد عبدی طاحونه
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 اردیبهشت
محمدرضا عرب
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 خرداد
امیرمحمد طاووسیان حقیقی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 فروردین
مهرشاد یزدی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 تیر
حسین سراج الدین میر قاید
از تیم
دراگون شهید بابایی
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 اسفند
آرمین صابری
از تیم
دراگون شهید بابایی
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 تیر
محمد پارسا پرویزیان
از تیم
دراگون شهید بابایی
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 فروردین
رهام الماسی
از تیم
دراگون شهید بابایی
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 خرداد
کیان اطمینان
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
31 اردیبهشت
صالح جیریایی
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 مهر
محسن یوسفی راد
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 شهریور
علی رمضی
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 آذر
شایان قادریان جهرمی
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 خرداد
سید امیرحسین حسینی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 مهر
امیر حسین رستمی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مهر
محمد صدرا قربانعلی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 اردیبهشت
امیر علی قاضی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 آذر
امیرمحمد عرب انواری
از تیم
دلفینهای آبی بروجرد
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 اسفند
امیر علی عسلی
از تیم
دلفینهای آبی بروجرد
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 مرداد
علی حجازی
از تیم
دلفینهای آبی بروجرد
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 دی
محمد مهدی کولیوند
از تیم
دلفینهای آبی بروجرد
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 خرداد
سبحن جمالی زاده
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مرداد
محمد حسین خان محمدی فلاح
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 آذر
امیر حسام دوستی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 اردیبهشت
احمد رضا گنجی پور
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 شهریور
امیر محمد مهرابی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 آذر
کیارش ابوطالبیان
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 مهر
دیان مخمور
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 آبان
پارسا تصدیقی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 اردیبهشت
امیر محمد کبیرزاده نجف آبادی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 دی
محمد علی خردمند
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 اردیبهشت
کیان علی دوستی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 شهریور
مهدی تارین
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 آذر
کورش افشار
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 اردیبهشت
محمد کسری اسکندری
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 شهریور
هوراد مختاری
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 بهمن
ماهان شجاعی
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 اردیبهشت
سام رضازاده
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 دی
آراد نوذری
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 مهر
ماهان زارعی
از تیم
شهدای قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 دی
عرفان علیپور
از تیم
شهدای قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 فروردین
پارسا احمدی
از تیم
شهدای قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 مرداد
امیر علی برزویی
از تیم
شهدای قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 شهریور
×
هشدار
ورود به پنل کاربری
فراموشی رمز عبور
هنوز عضو نشده اید؟
ثبت نام کنید!
ثبت نام کنید
عضو هستید?
ورود به پنل!