info@swimkhr.com
ورود به پنل کاربری
صفحه اصلی
اخبار
درباره ما
تماس با ما
گالری
کلیه مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
Open Menu
صفحه اصلی
اخبار
درباره ما
تماس با ما
گالری
کلیه مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
اعضا در رده سنی 15-17 سال در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)(نهایی)
صفحه اصلی
اعضا در رده سنی 15-17 سال در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)(نهایی)
کیان شریفیان
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 تیر
دانیال سلجوقی
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 خرداد
ایلیا لیاقت
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 دی
امیر مهدی حسینی
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 فروردین
سید یوسف مهدی
از تیم
هیات شنای کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 شهریور
ایلیا سوری
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 تیر
سپهر طالبی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 دی
امیررضا نعیما
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 شهریور
ایلیا نصرتی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 مرداد
مانی فرح بخش
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 اردیبهشت
مهدی فتوحی نیا
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 اسفند
سید محمد سجادی
از تیم
کرمانشاه
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 فروردین
امیرحسین باجلان
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 مرداد
محمد مهدی حاجری
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 اسفند
سینا ولی زاده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 شهریور
باربد تقوی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 خرداد
امیر حسین کریم خان زند
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 آبان
مهراد محمدیان
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 اسفند
ماهان داداش زاده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 اردیبهشت
امیر علی سنجیده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 فروردین
صدرا هاتف
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 فروردین
محمد علی گودرزی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 خرداد
پارسا مهربان
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 فروردین
آراد مهدی زاده
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 شهریور
دانیال جهانگیری
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 بهمن
علیرضا پاینده فر
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 فروردین
پرهام نادری
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 فروردین
اشکان رمضان زاده
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 دی
مهراد ملکزاده
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 شهریور
محمد امین زمانی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 آبان
علی فراهانی
از تیم
امید قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 مهر
امیر حسین سبحانی
از تیم
امید قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 مرداد
مهدی زلفی گل
از تیم
امید قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 شهریور
محمد حسن مختص آبادی
از تیم
امید قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 مهر
محمد طاها زنگنه
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 بهمن
محمدرضا زمانی نیا
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 مرداد
طاها وکیلی سهرفروزانی
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 آبان
سید عرفان جعفری پاکدل
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 اسفند
صالح نادری
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 اردیبهشت
امیرعلی نعمت الهی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 شهریور
محمد پارسا رشیدی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 مهر
متین رضائی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 دی
امیرمحمد اسماعیل زاده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 دی
امیر مهدی طالبی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 آذر
کیان نیک پور
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 آذر
امیرعلی حیدرپورترکی
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 آذر
سید آراد موسوی نسب
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 شهریور
پرهام سلیمانی
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 فروردین
امیر محمد ریاحی
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 شهریور
پویا سبحانی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 بهمن
علی جوزی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 مهر
طاها ربیعی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 آبان
مهدی پورعلی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 اسفند
امیرعلی رشیدی هفشجانی
از تیم
باشگاه پلاک 3
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 مهر
امیرمهدی شهبازقهفرخی
از تیم
باشگاه پلاک 3
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 مهر
حسین علی کوهی فایق
از تیم
باشگاه پلاک 3
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 فروردین
محمد مختاری دهکردی
از تیم
باشگاه پلاک 3
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 تیر
سینا سعیدی شاکر
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 بهمن
یاسین سلمانیان
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 خرداد
مانی شجاعی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 خرداد
آریان عیسائی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 مرداد
ایلیا کریمی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 مرداد
امیر مهدی بختیاری
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 آبان
سجاد سلیمانی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 بهمن
طاها حلاج پور
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 آذر
محمد معین ترکان
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 فروردین
محمد امین یزدانی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 تیر
ایلیا قائدامینی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 اردیبهشت
آرین خسروی فولادی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 آذر
پرهام تائبی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 مرداد
شهراد شعرباف
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 تیر
پارسا چراغی
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 بهمن
رادمهر رضایی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 آبان
محمد نقیبی نژاد
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 آبان
کیان قامتی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 آبان
محمد قانعی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 مرداد
رایان ساسان پور
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 مهر
علیرضا عرب
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 شهریور
سید رضا رضوی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 اسفند
علی معروفی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 اسفند
آریا شکوهی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 آبان
پدرام پرکان کلایه
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 فروردین
امیرحسین قدوسی فرد
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 اسفند
امیر حسین حمیدی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 دی
آرشام پرکان کلایه
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 فروردین
پارسا بیات
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 آذر
کوروش رجبی
از تیم
شنا دنیای ماست
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 فروردین
محمدرضا عزیزی
از تیم
شنا دنیای ماست
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 اردیبهشت
مانی جلیلوند
از تیم
شنا دنیای ماست
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 آذر
ماهان بهروز قاضیانی
از تیم
شنا دنیای ماست
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 فروردین
امیررضا انجم شعاع
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 بهمن
پارسا ستاری
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 دی
کارن اعلایی
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 دی
آریا شریفی
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 خرداد
امیرحسین کرامت امیر کلاعی
از تیم
برنا بابلسر
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 خرداد
ماهان ابراهیمی
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 دی
یاسین مصلی نژاد
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 اسفند
امیر علی برومند مطلق
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 فروردین
طه حسن روشندل
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 خرداد
امیر حسین بهزادی
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 شهریور
علی مصفا
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 اسفند
پارسا کاتبی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 اردیبهشت
محمد حسین قاسمی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 آبان
امیر حسین طاهرخانی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 فروردین
محمد فانی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 خرداد
سهیل جوانمردی
از تیم
هیات شنای فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 خرداد
پرهام آقایی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 فروردین
داویت آرکا بغوزیان
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 شهریور
امیر محمد قاراخانی ده سرخی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 فروردین
بردیا عصاری
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 آذر
حسین محمدی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 مرداد
علی مطلبی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 آذر
افشین صادق زاده
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 دی
علی زمانی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مهر
اشکان موسوی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 آذر
بردیا موزیکی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 خرداد
بهراد امیدی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 آبان
محمدسینا صمدی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 شهریور
محمد سام صادقی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 بهمن
مهدی زارع
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 آبان
امیرحسین پیر محمدی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 دی
کاوه غفاری
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 آبان
امیر محمد زارعی
از تیم
شهدای قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 مهر
علی جعفری
از تیم
شهدای قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 مرداد
یاسین قلیزاده
از تیم
شهدای قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 مهر
مبین مرادی
از تیم
شهدای قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 تیر
امید محمد اوروجی
از تیم
شهدای قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 اسفند
پارسا عبداللهی
از تیم
مدرسه شنای پیشرو
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 آذر
×
هشدار
ورود به پنل کاربری
فراموشی رمز عبور
هنوز عضو نشده اید؟
ثبت نام کنید!
ثبت نام کنید
عضو هستید?
ورود به پنل!