05136146550
ورود به پنل کاربری
صفحه اصلی
اخبار
ثبت شکایات یا نظرات
مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
قوانین و مقررات
درباره ما
Open Menu
صفحه اصلی
اخبار
ثبت شکایات یا نظرات
مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
قوانین و مقررات
درباره ما
اعضا در رشته 400متر مختلط انفرادی در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)(نهایی)
صفحه اصلی
اعضا در رشته 400متر مختلط انفرادی در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)(نهایی)
پارسا حسینی
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 اردیبهشت
سامان خمیسی زاده
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 مرداد
حسین فرخاک بین
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مهر
پارسا طیبی
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 اردیبهشت
هورمزد سروری
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 خرداد
محمد امین غفوری
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 اسفند
آرمین لعل اکبری
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 فروردین
طاها بهروزفر
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 شهریور
آرشا رجبی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 شهریور
داتیس قوامی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 تیر
امیرپارسا ناصری
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 مرداد
مهدی یار رسولی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 تیر
امیر علی سنجیده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 فروردین
محمد مهدی حاجری
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 اسفند
متین رضائی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 دی
امیرعلی نعمت الهی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 شهریور
طاها خوزان
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 تیر
سامی سلطانیان
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 شهریور
محمد یاسین رجبی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 آبان
علی غضنفری
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 تیر
علی جوزی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 مهر
امیرمحمد عباسی اشگفتکی
از تیم
باشگاه پلاک 3
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 تیر
امیرعلی رشیدی هفشجانی
از تیم
باشگاه پلاک 3
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 مهر
محمد مرتضی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 مرداد
امیرعلی بابایی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 فروردین
امیر علی ذبحی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 فروردین
امیرمحمد حاجیان
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 مهر
حسین مقصودی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 دی
مهرشاد رییسی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 مرداد
سجاد سلیمانی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 بهمن
طاها حلاج پور
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 آذر
امیرحسین خمیسی زاده
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 دی
سورنا خدایاری زاده
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 خرداد
پارسا چراغی
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 بهمن
امیرمحمد عبدی طاحونه
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 اردیبهشت
محمدرضا عرب
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 خرداد
محمد مهدی اصلانی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 مرداد
رایان زارع
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 مهر
رادمهر رضایی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 آبان
محمد نقیبی نژاد
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 آبان
احد مخصوص
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 فروردین
علی معروفی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 اسفند
امیر حسین حمیدی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 دی
پارسا بیات
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 آذر
پارسا ستاری
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 دی
آرمین صابری
از تیم
دراگون شهید بابایی
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 تیر
حسین سراج الدین میر قاید
از تیم
دراگون شهید بابایی
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 اسفند
محسن یوسفی راد
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 شهریور
کیان اطمینان
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
31 اردیبهشت
محمد صدرا قربانعلی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 اردیبهشت
سید امیرحسین حسینی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 مهر
سبحن جمالی زاده
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مرداد
احمد رضا گنجی پور
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 شهریور
محمد فانی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 خرداد
پارسا کاتبی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 اردیبهشت
محمد حسین زارعی
از تیم
هیات شنای فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 مرداد
سهیل جوانمردی
از تیم
هیات شنای فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 خرداد
امیر محمد مهرابی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 آذر
امیر محمد کبیرزاده نجف آبادی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 دی
کیارش ابوطالبیان
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 مهر
پارسا تصدیقی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 اردیبهشت
علیرضا صقایی انارکی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 فروردین
محمد حسن حسینی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 اردیبهشت
کورش افشار
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 اردیبهشت
کیان علی دوستی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 شهریور
مهدی تارین
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 آذر
محمد علی آقا حسینی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 تیر
علی جعفری
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 بهمن
×
هشدار
ورود به پنل کاربری
فراموشی رمز عبور
هنوز عضو نشده اید؟
ثبت نام کنید!
ثبت نام کنید
عضو هستید?
ورود به پنل!