info@swimkhr.com
ورود به پنل کاربری
صفحه اصلی
اخبار
درباره ما
تماس با ما
گالری
کلیه مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
Open Menu
صفحه اصلی
اخبار
درباره ما
تماس با ما
گالری
کلیه مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
استارت لیست رشته 200 متر مختلط انفرادی در رده سنی 11-12 سال از سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)
صفحه اصلی
استارت لیست رشته 200 متر مختلط انفرادی در رده سنی 11-12 سال از سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)
مشاهده استارت لیست تمامی رشته ها
دسته 1
سید محمد جواد داودالموسوی
از تیم
هیات شنای سمنان
دسته
1
خط
1
رکورد قبلی :
00:00.00
تاریخ تولد :
23 خرداد
محمد کسری اسکندری
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
دسته
1
خط
2
رکورد قبلی :
03:56.48
تاریخ تولد :
20 شهریور
سپهر سلطانلو
از تیم
مدرسه شنای آراز
دسته
1
خط
3
رکورد قبلی :
03:50.00
تاریخ تولد :
01 آبان
سید سروش عطیفه
از تیم
دراگون شهید بابایی
دسته
1
خط
4
رکورد قبلی :
03:30.00
تاریخ تولد :
08 آبان
رادمهر حدادی
از تیم
دراگون شهید بابایی
دسته
1
خط
5
رکورد قبلی :
03:30.00
تاریخ تولد :
21 بهمن
هوراد مختاری
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
دسته
1
خط
6
رکورد قبلی :
03:52.58
تاریخ تولد :
12 بهمن
رهام همتی
از تیم
هیات شنای سمنان
دسته
1
خط
7
رکورد قبلی :
00:00.00
تاریخ تولد :
05 مرداد
دسته 2
ماهان شجاعی
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
دسته
2
خط
1
رکورد قبلی :
03:20.35
تاریخ تولد :
24 اردیبهشت
سبحن جمالی زاده
از تیم
هیات شنای قزوین
دسته
2
خط
2
رکورد قبلی :
03:00.00
تاریخ تولد :
25 مرداد
آرشا رجبی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
دسته
2
خط
3
رکورد قبلی :
02:55.00
تاریخ تولد :
30 شهریور
آرین شرافتی زنگنه
از تیم
کرمانشاه
دسته
2
خط
4
رکورد قبلی :
02:50.00
تاریخ تولد :
26 خرداد
کیان میراحمدی
از تیم
وال اصفهان
دسته
2
خط
5
رکورد قبلی :
02:54.88
تاریخ تولد :
13 آذر
صدرا حبیب نیا
از تیم
تیم هرمزگان
دسته
2
خط
6
رکورد قبلی :
03:00.00
تاریخ تولد :
10 اردیبهشت
اشکان صداقت خواه
از تیم
مدرسه شنای بتیس
دسته
2
خط
7
رکورد قبلی :
03:20.00
تاریخ تولد :
08 فروردین
امیر علی قاضی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
دسته
2
خط
8
رکورد قبلی :
03:20.58
تاریخ تولد :
12 آذر
دسته 3
سید حسین حسینیان
از تیم
پارس کرمان
دسته
3
خط
1
رکورد قبلی :
02:49.00
تاریخ تولد :
03 شهریور
سید امیرحسین حسینی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
دسته
3
خط
2
رکورد قبلی :
02:45.22
تاریخ تولد :
14 مهر
ایلیا اصغرزاده
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
دسته
3
خط
3
رکورد قبلی :
02:45.00
تاریخ تولد :
18 شهریور
آریا خلیلی
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
دسته
3
خط
4
رکورد قبلی :
02:45.00
تاریخ تولد :
20 آذر
احمد رضا گنجی پور
از تیم
هیات شنای قزوین
دسته
3
خط
5
رکورد قبلی :
02:45.00
تاریخ تولد :
05 شهریور
محمد صدرا قربانعلی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
دسته
3
خط
6
رکورد قبلی :
02:45.00
تاریخ تولد :
28 اردیبهشت
محمد یاسین رجبی
از تیم
وال اصفهان
دسته
3
خط
7
رکورد قبلی :
02:46.55
تاریخ تولد :
18 آبان
ابوالفضل هدایتی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
دسته
3
خط
8
رکورد قبلی :
02:50.00
تاریخ تولد :
06 فروردین
دسته 4
سورین عباسی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
دسته
4
خط
1
رکورد قبلی :
02:40.54
تاریخ تولد :
20 فروردین
سید محمد وصال محمودی
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
دسته
4
خط
2
رکورد قبلی :
02:36.00
تاریخ تولد :
20 اردیبهشت
صالح جیریایی
از تیم
سوییم تلنت
دسته
4
خط
3
رکورد قبلی :
02:30.45
تاریخ تولد :
17 مهر
کیان اطمینان
از تیم
سوییم تلنت
دسته
4
خط
4
رکورد قبلی :
02:30.40
تاریخ تولد :
31 اردیبهشت
محسن یوسفی راد
از تیم
سوییم تلنت
دسته
4
خط
5
رکورد قبلی :
02:30.42
تاریخ تولد :
19 شهریور
محمدرضا عرب
از تیم
سرزمین شنا
دسته
4
خط
6
رکورد قبلی :
02:32.00
تاریخ تولد :
24 خرداد
بردیا خدایاری جیران
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
دسته
4
خط
7
رکورد قبلی :
02:40.00
تاریخ تولد :
27 اردیبهشت
ایلیا طالبی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
دسته
4
خط
8
رکورد قبلی :
02:45.00
تاریخ تولد :
04 اردیبهشت
دسته 5
حسین فرخاک بین
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
دسته
5
خط
1
رکورد قبلی :
02:28.29
تاریخ تولد :
25 مهر
محمد پارسا پرویزیان
از تیم
دراگون شهید بابایی
دسته
5
خط
2
رکورد قبلی :
02:28.18
تاریخ تولد :
19 فروردین
آرمین صابری
از تیم
دراگون شهید بابایی
دسته
5
خط
3
رکورد قبلی :
02:27.00
تاریخ تولد :
18 تیر
کورش افشار
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
دسته
5
خط
4
رکورد قبلی :
02:15.60
تاریخ تولد :
04 اردیبهشت
کیان علی دوستی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
دسته
5
خط
5
رکورد قبلی :
02:16.00
تاریخ تولد :
07 شهریور
امیر محمد عبدالهی فر
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
دسته
5
خط
6
رکورد قبلی :
02:28.00
تاریخ تولد :
16 تیر
سامان خمیسی زاده
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
دسته
5
خط
7
رکورد قبلی :
02:28.20
تاریخ تولد :
30 مرداد
امیرمحمد عبدی طاحونه
از تیم
سرزمین شنا
دسته
5
خط
8
رکورد قبلی :
02:29.00
تاریخ تولد :
25 اردیبهشت
دسته 6
امیر محمد مهرابی
از تیم
آینده سازان اریس
دسته
6
خط
1
رکورد قبلی :
02:11.00
تاریخ تولد :
07 آذر
امیر محمد کبیرزاده نجف آبادی
از تیم
آینده سازان اریس
دسته
6
خط
2
رکورد قبلی :
02:10.40
تاریخ تولد :
17 دی
محمد امین صلواتی
از تیم
باشگاه اریس
دسته
6
خط
3
رکورد قبلی :
02:05.00
تاریخ تولد :
16 مرداد
امیرعلی بابایی
از تیم
باشگاه اریس
دسته
6
خط
4
رکورد قبلی :
02:04.00
تاریخ تولد :
18 فروردین
امیر علی ذبحی
از تیم
باشگاه اریس
دسته
6
خط
5
رکورد قبلی :
02:04.30
تاریخ تولد :
22 فروردین
کیارش ابوطالبیان
از تیم
آینده سازان اریس
دسته
6
خط
6
رکورد قبلی :
02:10.00
تاریخ تولد :
21 مهر
پارسا تصدیقی
از تیم
آینده سازان اریس
دسته
6
خط
7
رکورد قبلی :
02:10.70
تاریخ تولد :
15 اردیبهشت
مهدی تارین
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
دسته
6
خط
8
رکورد قبلی :
02:15.00
تاریخ تولد :
28 آذر
دسته
1
2
3
4
5
6
×
هشدار
ورود به پنل کاربری
فراموشی رمز عبور
هنوز عضو نشده اید؟
ثبت نام کنید!
ثبت نام کنید
عضو هستید?
ورود به پنل!