05136146550
ورود به پنل کاربری
صفحه اصلی
اخبار
ثبت شکایات یا نظرات
مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
قوانین و مقررات
درباره ما
Open Menu
صفحه اصلی
اخبار
ثبت شکایات یا نظرات
مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
قوانین و مقررات
درباره ما
اعضا در رشته 200 متر پروانه در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)
صفحه اصلی
اعضا در رشته 200 متر پروانه در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)
پارسا حسینی
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 اردیبهشت
آریا خلیلی
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 آذر
ایلیا اصغرزاده
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 شهریور
سامان خمیسی زاده
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 مرداد
ابوالفضل هدایتی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 فروردین
سپهر طالبی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 دی
ایلیا طالبی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 اردیبهشت
کسری خواهان
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 شهریور
عرشیا پاکدامن
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 فروردین
کیان محمداولی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 فروردین
آرمین لعل اکبری
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 فروردین
بردیا خدایاری جیران
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 اردیبهشت
سید محمد وصال محمودی
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 اردیبهشت
امیر علی نصیری
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 آذر
ایلیا نودهی
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 آبان
آرین شرافتی زنگنه
از تیم
کرمانشاه
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 خرداد
سینا ولی زاده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 شهریور
امیر علی سنجیده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 فروردین
محمد مهدی حاجری
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 اسفند
مهدی یار رسولی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 تیر
آرشا رجبی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 شهریور
داتیس قوامی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 تیر
معین حب الوطن
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 شهریور
کیان زهرایی حسنی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 مرداد
محمد علی گودرزی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 خرداد
محمد امین زمانی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 آبان
مهراد ملکزاده
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 شهریور
علی فراهانی
از تیم
هدف قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 آذر
صالح نادری
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 اردیبهشت
محمد سالار ویسی
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 شهریور
رضا عطاالهی
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 آبان
مهدی مرهونی
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 مرداد
متین رضائی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 دی
علی شیرازی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 فروردین
امیرعلی قاضی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 شهریور
طاها خوزان
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 تیر
محمدجواد ابراهیمی اوزینه
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 اسفند
پارسا خوزان
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 تیر
پرهام سلیمانی
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 فروردین
محمدرضا یزدانی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 اردیبهشت
کسری صفری
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 تیر
محمد جعفری
از تیم
باشگاه پلاک 3
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 اسفند
امیرعلی رشیدی هفشجانی
از تیم
باشگاه پلاک 3
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 مهر
محمد صبری غازانی
از تیم
ماکسیمم
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 آذر
امیرحسین فلاح
از تیم
ماکسیمم
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 خرداد
سپهر سلطانلو
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 آبان
محمدرسول کوشا
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 دی
محمد مرتضی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 مرداد
سجاد سلیمانی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 بهمن
طاها حلاج پور
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 آذر
امیرعلی بابایی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 فروردین
امیر علی ذبحی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 فروردین
یونس تیغران
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 اردیبهشت
مهرشاد رییسی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 مرداد
آرشام دلیل
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 خرداد
امیرحسین خمیسی زاده
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 دی
امیرمحمد عبدی طاحونه
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 اردیبهشت
امیرعلی یزدانپناه
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 آذر
آریان زارع
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 مهر
رایان زارع
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 مهر
رادمهر رضایی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 آبان
محمد نقیبی نژاد
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 آبان
علی جوکار
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 اسفند
آریا شکوهی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 آبان
سپهر یوسفیه
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 شهریور
سهند چراغی
از تیم
مدرسه شنای آینده سازان
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 مرداد
امیرعلی مهرابی
از تیم
مدرسه شنای آینده سازان
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 اردیبهشت
محسن فرهاد
از تیم
مدرسه شنای آینده سازان
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 شهریور
محمد سبحان قاسمی
از تیم
مدرسه شنای آینده سازان
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 مهر
امیر محمد دهرویه
از تیم
مدرسه شنای سپیدار
استارت لیست
تاریخ تولد :
31 مرداد
دانیال دلیری
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 اردیبهشت
احمدرضا رهنما
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 خرداد
آرمین جهانگیری اقدم
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 آبان
ایلیا معینی مهر
از تیم
آکادمی شنای ارومیه
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 خرداد
آرمین صابری
از تیم
دراگون شهید بابایی
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 تیر
حسین سراج الدین میر قاید
از تیم
دراگون شهید بابایی
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 اسفند
محسن یوسفی راد
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 شهریور
کیان اطمینان
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
31 اردیبهشت
صالح جیریایی
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 مهر
سید جواد مصلی نژاد
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 فروردین
امیر عباس شفیعی
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 دی
امیر حسین بهزادی
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 شهریور
امیر حسین رستمی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مهر
احمد رضا گنجی پور
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 شهریور
امیر حسام دوستی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 اردیبهشت
سید بهراد آهنی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 شهریور
محمد فانی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 خرداد
امیر عباس ذوالقدر
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 شهریور
محمد حسین زارعی
از تیم
هیات شنای فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 مرداد
امیر محمد کبیرزاده نجف آبادی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 دی
پارسا تصدیقی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 اردیبهشت
آرتین پدران
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 مرداد
علیرضا صقایی انارکی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 فروردین
محمد حسن حسینی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 اردیبهشت
امیرعلی شریعتی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 تیر
سبحان سلطانی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 مرداد
مهدی تارین
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 آذر
علی کریمی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 دی
محمد علی آقا حسینی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 تیر
ماهان سیدی پور
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
31 اردیبهشت
×
هشدار
ورود به پنل کاربری
فراموشی رمز عبور
هنوز عضو نشده اید؟
ثبت نام کنید!
ثبت نام کنید
عضو هستید?
ورود به پنل!