info@swimkhr.com
ورود به پنل کاربری
صفحه اصلی
اخبار
درباره ما
تماس با ما
گالری
کلیه مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
Open Menu
صفحه اصلی
اخبار
درباره ما
تماس با ما
گالری
کلیه مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
اعضا در رشته 200*4 متر آزاد تیمی در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)
صفحه اصلی
اعضا در رشته 200*4 متر آزاد تیمی در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)
علی اکبر امیری
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 تیر
دانیال سلجوقی
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 خرداد
اهورا رحیمی
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 مرداد
ایلیا لیاقت
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 دی
علی جبارزاده سیس
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 آبان
امیر مهدی حسینی
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 فروردین
پارسا حسینی
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 اردیبهشت
کیان شریفیان
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 تیر
رادین کاظم لو
از تیم
تیم استخر امیر مرشد
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 مهر
احسان احمدی
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 شهریور
بنیامین خطیبی
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 خرداد
محمد امین غفوری
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 اسفند
آرتین اردکانیان
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 اردیبهشت
نیما قلیچی حصاری
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 مرداد
آرمین لعل اکبری
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 فروردین
ایلیا نودهی
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 آبان
طاها کرمانی نژاد
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 فروردین
آرشا رجبی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 شهریور
محمدطاها کارگر
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 دی
سینا ولی زاده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 شهریور
امیر محمد عبدالهی فر
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 تیر
بردیا خادم قاسمی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 مرداد
ماهان داداش زاده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 اردیبهشت
سام سلیم زاده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 تیر
امیرپارسا ناصری
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 مرداد
امیر علی سنجیده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 فروردین
داتیس قوامی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 تیر
مهدی یار رسولی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 تیر
محمد مهدی حاجری
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 اسفند
معین حب الوطن
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 شهریور
هیربد کهنمویی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 آذر
محمد امین زمانی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 آبان
آریا مهدلو
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 تیر
مهراد ملکزاده
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 شهریور
کیان زهرایی حسنی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 مرداد
مهدی مرهونی
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 مرداد
کیارش عبدالحسینی
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 خرداد
محمد سالار ویسی
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 شهریور
امیر علی رجبی
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 تیر
محمد پارسا رشیدی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 مهر
متین رضائی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 دی
امیرمحمد اسماعیل زاده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 دی
امیرعلی نعمت الهی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 شهریور
سامی سلطانیان
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 شهریور
سید آراد موسوی نسب
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 شهریور
رضا ناصری تاجی بیوک
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 شهریور
کیان نیک پور
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 آذر
طاها خوزان
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 تیر
امیر محمد ریاحی
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 شهریور
آریا شریعتی
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 دی
پرهام سلیمانی
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 فروردین
محمد یاسین رجبی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 آبان
ارسلان بهرامی کیا
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 فروردین
علی جوزی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 مهر
آریا امینی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 بهمن
کسری صفری
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 تیر
پویا سبحانی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 بهمن
امیر علی محمدی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 تیر
محمدرضا یزدانی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 اردیبهشت
طاها ربیعی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 آبان
کیان میراحمدی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 آذر
امیر علی حاج بابایی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 اردیبهشت
مهدی پورعلی
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 اسفند
مهدی مهمان نوازی
از تیم
ماکسیمم
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 مهر
علی محمودی
از تیم
ماکسیمم
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 آبان
علی امامی
از تیم
ماکسیمم
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 مهر
محمد صبری غازانی
از تیم
ماکسیمم
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 آذر
سپهر سلطانلو
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 آبان
آریان عیسائی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 مرداد
امین مشتاقی شفتی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 بهمن
رامان درزی شفیعی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 تیر
ایلیا کریمی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 مرداد
محمدرسول کوشا
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 دی
ابراهیم قره داغلی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 اردیبهشت
سینا سعیدی شاکر
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 بهمن
پویان غلامیان یوسف آباد
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 تیر
محمد مرتضی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 مرداد
یاسین سلمانیان
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 خرداد
محمد امین یزدانی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 تیر
مهراد اکبری
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 دی
فردین چاوشی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 شهریور
آرین خسروی فولادی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 آذر
امیر علی ذبحی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 فروردین
شنتیا نظری
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 تیر
پرهام تائبی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 مرداد
امیرعلی بابایی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 فروردین
مهرشاد رییسی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 مرداد
شهراد شعرباف
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 تیر
امیرمحمد حاجیان
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 مهر
حسین مقصودی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 دی
سورنا خدایاری زاده
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 خرداد
مانی پرآرین
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 بهمن
آرشام دلیل
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 خرداد
امیرحسین خمیسی زاده
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 دی
محمدرضا عرب
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 خرداد
رادمهر رضایی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 آبان
رایان زارع
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 مهر
علی جوکار
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 اسفند
محمد قانعی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 مرداد
پارسا شهشهانی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 مرداد
امیرمحمد طاووسیان حقیقی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 فروردین
رایان ساسان پور
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 مهر
متین جاوید دشتکی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 اردیبهشت
امیرمحمد عبدی طاحونه
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 اردیبهشت
کیان قامتی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 آبان
آریان زارع
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 مهر
متین حمیدی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 دی
امیر حسین حمیدی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 دی
آرشام پرکان کلایه
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 فروردین
ایلیا خفایی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 شهریور
امیرحسین قدوسی فرد
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 اسفند
سپهر یوسفیه
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 شهریور
احد مخصوص
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 فروردین
علی معروفی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 اسفند
دانیال دلیری
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 اردیبهشت
احمدرضا رهنما
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 خرداد
امیر محمد درویشی
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 شهریور
علی اکبر قاضی
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 آذر
بردیا بهرامی
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 فروردین
پارسا ستاری
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 دی
رهام نجاتی
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 اردیبهشت
کارن اعلایی
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 دی
سید حامد مهدوی
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 خرداد
امیررضا انجم شعاع
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 بهمن
میکائیل سلطانی نژاد
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 آذر
آریا شریفی
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 خرداد
علی رمضی
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 آذر
صالح جیریایی
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 مهر
کیان اطمینان
از تیم
سوییم تلنت
استارت لیست
تاریخ تولد :
31 اردیبهشت
علی مصفا
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 اسفند
امید وفا
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 فروردین
یاسین مصلی نژاد
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 اسفند
محمد حسین شرف تادوانی
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 بهمن
ماهان ابراهیمی
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 دی
امیر عباس شفیعی
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 دی
سید جواد مصلی نژاد
از تیم
شناگران برتر جهرم
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 فروردین
امیر حسین رستمی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مهر
محمد صدرا قربانعلی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 اردیبهشت
سید امیرحسین حسینی
از تیم
هیات جنوب شرق تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 مهر
محمد حسین پالیزدان
از تیم
سرزمین شنا (ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 آذر
پاشا رسولی پور
از تیم
سرزمین شنا (ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 بهمن
امیر پاشا هاشمی
از تیم
سرزمین شنا (ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 بهمن
پویان نوبخت
از تیم
سرزمین شنا (ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 فروردین
امیر محمد مهرابی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 آذر
بردیا عصاری
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 آذر
امیرعلی پهلوانی نژادخوایجانی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 خرداد
امیر محمد کبیرزاده نجف آبادی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 دی
امیر محمد قاراخانی ده سرخی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 فروردین
دیان مخمور
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 آبان
حسین محمدی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 مرداد
محمد حسن حسینی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 اردیبهشت
پارسا تصدیقی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 اردیبهشت
داویت آرکا بغوزیان
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 شهریور
امیرعلی شریعتی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 تیر
مهدی تارین
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 آذر
علی کریمی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 دی
کیان علی دوستی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 شهریور
محمد علی آقا حسینی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 تیر
محمد علی خردمند
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 اردیبهشت
ماهان سیدی پور
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
31 اردیبهشت
کورش افشار
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 اردیبهشت
محمد کاظمی
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 خرداد
محمد کسری اسکندری
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 شهریور
آراد نوذری
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 مهر
ماهان شجاعی
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 اردیبهشت
هوراد مختاری
از تیم
هیات شنای جنوب شرق تهران(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 بهمن
کاوه غفاری
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 آبان
محمدسینا صمدی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 شهریور
امیرحسین پیر محمدی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 دی
محمد سام صادقی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 بهمن
محمد مهدی اسدی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران (ج)
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 آذر
سید صدرا سید مظهری
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران (ج)
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 دی
محمدطاها حسینعلی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران (ج)
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 مرداد
سانیار عشقی نیا
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران (ج)
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 تیر
×
هشدار
ورود به پنل کاربری
فراموشی رمز عبور
هنوز عضو نشده اید؟
ثبت نام کنید!
ثبت نام کنید
عضو هستید?
ورود به پنل!