05136146550
ورود به پنل کاربری
صفحه اصلی
اخبار
ثبت شکایات یا نظرات
مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
قوانین و مقررات
درباره ما
Open Menu
صفحه اصلی
اخبار
ثبت شکایات یا نظرات
مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
قوانین و مقررات
درباره ما
اعضا در رشته 800 متر آزاد در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)
صفحه اصلی
اعضا در رشته 800 متر آزاد در سومین دوره مسابقات شنای مسافت بلند جام آزادی (نوروز آزادی)
پارسا حسینی
از تیم
تیم هرمزگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 اردیبهشت
هورمزد سروری
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 خرداد
مانی فرح بخش
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 اردیبهشت
کسری خواهان
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 شهریور
طاها بهروزفر
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 شهریور
امیر علی سنجیده
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 فروردین
محمد مهدی حاجری
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 اسفند
مهدی یار رسولی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 تیر
منوچهر ایری
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 دی
معین حب الوطن
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 شهریور
هیربد کهنمویی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 آذر
دانیال جهانگیری
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 بهمن
محمد امین زمانی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 آبان
سامیار غفاری
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 آذر
علی انصاری
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 اردیبهشت
علی شیرازی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 فروردین
امیر مهدی طالبی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 آذر
آریا شریعتی
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 دی
سامی سلطانیان
از تیم
کیان شنای گرگان
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 شهریور
پارسا ابراهیم زاده
از تیم
وال اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
31 تیر
امیرمهدی شهبازقهفرخی
از تیم
باشگاه پلاک 3
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 مهر
محمد صبری غازانی
از تیم
ماکسیمم
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 آذر
محمد مرتضی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 مرداد
یوسف بیاتی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 بهمن
مانی شجاعی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 خرداد
ایلیا کریمی
از تیم
مدرسه شنای آراز
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 مرداد
سجاد سلیمانی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 بهمن
محمد امین یزدانی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 تیر
حسین مقصودی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 دی
مهرشاد رییسی
از تیم
باشگاه اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 مرداد
امیرحسین خمیسی زاده
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 دی
سورنا خدایاری زاده
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 خرداد
پارسا چراغی
از تیم
شهید نوفلاح
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 بهمن
رایان زارع
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 مهر
پارسا شهشهانی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 مرداد
رادمهر رضایی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 آبان
کیان قامتی
از تیم
سرزمین شنا
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 آبان
متین حمیدی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 دی
علی معروفی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 اسفند
امیر حسین حمیدی
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 دی
احد مخصوص
از تیم
مدرسه شنای نیلگون بوشهر
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 فروردین
کوروش قدیری
از تیم
مدرسه شنای بتیس
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 اردیبهشت
عرفان مطلب تبریزی
از تیم
مدرسه شنای بتیس
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 آذر
سهند چراغی
از تیم
مدرسه شنای آینده سازان
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 مرداد
امیرعلی مهرابی
از تیم
مدرسه شنای آینده سازان
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 اردیبهشت
علی اکبر قاضی
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 آذر
آرمین جهانگیری اقدم
از تیم
مدرسه شنا آراز ب
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 آبان
ارشک سمیع زاده
از تیم
شنا دنیای ماست
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 آذر
کارن اعلایی
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 دی
پارسا ستاری
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 دی
سید حامد مهدوی
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 خرداد
میکائیل سلطانی نژاد
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 آذر
رهام نجاتی
از تیم
پارس کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 اردیبهشت
محمد فانی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 خرداد
محمد حسین قاسمی
از تیم
هیات شنای قزوین
استارت لیست
تاریخ تولد :
13 آبان
سهیل جوانمردی
از تیم
هیات شنای فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 خرداد
محمد حسین زارعی
از تیم
هیات شنای فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 مرداد
داویت آرکا بغوزیان
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 شهریور
امیرعلی پهلوانی نژادخوایجانی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
23 خرداد
محمد حسن حسینی
از تیم
آینده سازان اریس
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 اردیبهشت
ماهان سیدی پور
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
31 اردیبهشت
علی جعفری
از تیم
استخر انقلاب اصفهان
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 بهمن
سامان بهالگردی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 مهر
امیرحسین پیر محمدی
از تیم
پایگاه قهرمانی آزادی(ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 دی
×
هشدار
ورود به پنل کاربری
فراموشی رمز عبور
هنوز عضو نشده اید؟
ثبت نام کنید!
ثبت نام کنید
عضو هستید?
ورود به پنل!