05136146550
ورود به پنل کاربری
صفحه اصلی
اخبار
ثبت شکایات یا نظرات
مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
قوانین و مقررات
درباره ما
Open Menu
صفحه اصلی
اخبار
ثبت شکایات یا نظرات
مسابقات
نفرات برتر هر رشته
کلیه شناگران
قوانین و مقررات
درباره ما
اعضا در رده سنی 15 سال به بالا در چهارمین دوره مسابقات قهرمانی شنا ، جام ولایت( مشهد آبان96)
صفحه اصلی
اعضا در رده سنی 15 سال به بالا در چهارمین دوره مسابقات قهرمانی شنا ، جام ولایت( مشهد آبان96)
علی رشیدی
از تیم
هیات شنای کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مهر
علی نجاتی پور
از تیم
هیات شنای کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 مرداد
علی نقوی
از تیم
هیات شنای کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 فروردین
احمد دوروزی
از تیم
هیات شنای کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 آبان
سینا سیدآبادی
از تیم
هیات شنای کرمان
استارت لیست
تاریخ تولد :
22 مهر
اشکان نوحی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 تیر
عرفان هنرپرور
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
30 شهریور
امیرحسین صداقت
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 آذر
فراز اکبری برومند
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
20 اردیبهشت
آرمان صانعی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 تیر
حسین ترابی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 دی
سامان قپانوری
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 شهریور
کیارش خالقی
از تیم
تیم استخر 9 دی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 آذر
محسن مهمان نواز
از تیم
دلفین آبی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 آبان
محمد مهمان نواز
از تیم
دلفین آبی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 آبان
بنیامین نوفل
از تیم
دلفین آبی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 مرداد
بنیامین قره حسنلو
از تیم
دلفین آبی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 تیر
فرشید قناعتی
از تیم
دلفین آبی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 فروردین
علی فتحی
از تیم
دلفین آبی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 آبان
امیر عباس امرالهی
از تیم
دلفین آبی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 دی
شایان عظیمی
از تیم
دلفین آبی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 آبان
شکیب ضیائی
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 آذر
سید امین مهدیزاده
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 آبان
یاسین قنبرزاده
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 آبان
مرتضی حسینی
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 آبان
برانوش نوفل
از تیم
استخر شهید حججی مشهد
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 دی
امیرعلی مسعودیفر
از تیم
استخرشهید چمران آموزش وپرورش سبزوار
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 تیر
مهدی بالش آبادی
از تیم
استخرشهید چمران آموزش وپرورش سبزوار
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 دی
محمد قائمی
از تیم
تیم شهید شوشتری نیشابور (الف)
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 آبان
بابک بهمنش
از تیم
تیم شهید شوشتری نیشابور (الف)
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 مرداد
کیوان امینیان مقدم
از تیم
تیم شهید شوشتری نیشابور (الف)
استارت لیست
تاریخ تولد :
08 اردیبهشت
علی درودگر
از تیم
تیم شهید شوشتری نیشابور (الف)
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 آذر
جواد صدوقی
از تیم
تیم شهید شوشتری نیشابور (الف)
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 آبان
آراد ابراهیم زاده
از تیم
تیم شهید شوشتری نیشابور (ب)
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 خرداد
امیر علی بابائی پناه
از تیم
هیات شنای گلستان
استارت لیست
تاریخ تولد :
05 آذر
محمد حسین عرب صباحی
از تیم
هیات شنای گلستان
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 دی
سید پارسا خورسند
از تیم
استخر حججی
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 اسفند
محمد صادق دهنوخلجی
از تیم
استخر حججی
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 شهریور
عارف رحیمی اغ چشمه
از تیم
استخر حججی
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 دی
امیر رضا علی نژاد
از تیم
استخر حججی
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 مهر
یاشار یوسفی نژاد
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 مرداد
پوریا رسائی
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 دی
امیرحسین اقابزرگ
از تیم
استخر نور منطقه 6 تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
06 تیر
علی سراوند
از تیم
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مرداد
مهرشاد سالک
از تیم
هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 اردیبهشت
سامان سحابی
از تیم
مدرسه شنای قهرمانی آزادی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 تیر
محمد مهدی برهان راد
از تیم
مدرسه شنای قهرمانی آزادی تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 بهمن
امیر محمد کاظمی
از تیم
هیات شنای مازندران
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 آبان
احمد علی ذبیحی
از تیم
هیات شنای مازندران
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 اردیبهشت
دانیال شجاعی
از تیم
هیات شنای مازندران
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 مهر
ارسلان قائم مقامی
از تیم
هدف قم
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 فروردین
عماد میرزایی
از تیم
فولاد آذرباییجان میانه
استارت لیست
تاریخ تولد :
12 خرداد
مهرداد احتسابی
از تیم
فولاد آذرباییجان میانه
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 مهر
مهدی انصاری
از تیم
فولاد آذرباییجان میانه
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 آبان
عباس جهانگیری
از تیم
فولاد آذرباییجان میانه
استارت لیست
تاریخ تولد :
15 مهر
سروش قندچی
از تیم
فولاد آذرباییجان میانه
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 مهر
مهدی شکیب مهر
از تیم
آکادمی طالقانی شهر ری
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 خرداد
محمد حسین مرادی
از تیم
آکادمی طالقانی شهر ری
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 مهر
محمد حسین شیرازی
از تیم
آکادمی طالقانی شهر ری
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 اسفند
فرزین احدی
از تیم
آکادمی طالقانی شهر ری
استارت لیست
تاریخ تولد :
03 فروردین
علیرضا صفری
از تیم
استخر یگانه تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
31 مرداد
پارسا قاسمی
از تیم
استخر یگانه تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 تیر
آرش جامه بزرگ
از تیم
استخر یگانه تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 فروردین
سپهر معماری
از تیم
استخر یگانه تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
14 دی
سامان سپیددست
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 شهریور
سپهر دعوتی
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
18 مرداد
علی حصاری
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
16 مهر
علیرضا ملکی
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 شهریور
متین فتحی
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 فروردین
سامیار عبدلی
از تیم
موج تهران
استارت لیست
تاریخ تولد :
04 دی
آرین علیایی
از تیم
هیات شنای استان فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
02 اردیبهشت
آروین صارمی
از تیم
هیات شنای استان فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 آذر
علی دهقانی سعدی
از تیم
هیات شنای استان فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 مهر
سید محمد حسینی
از تیم
هیات شنای استان فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
25 دی
ارسلان زارعی
از تیم
هیات شنای استان فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
19 دی
آرش آستانه
از تیم
هیات شنای استان فارس
استارت لیست
تاریخ تولد :
29 شهریور
سپهر حیدری
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
17 مهر
حسین رئوفی
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 تیر
حسین محمد طالبی
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
11 دی
علی میرزائی
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
10 آبان
محمد مهدی دلشاد
از تیم
هیات شنای مرکزی
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 شهریور
محمدرضا محمدی
از تیم
تیم قهرمانی دلفین زنجان
استارت لیست
تاریخ تولد :
21 اردیبهشت
روزبه حاجی حسنی
از تیم
موج تهران( الف)
استارت لیست
تاریخ تولد :
26 مهر
علی ملکی
از تیم
موج تهران( الف)
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 آبان
عرشیا مرادی
از تیم
موج تهران( الف)
استارت لیست
تاریخ تولد :
28 اسفند
محمدحسین طیبی
از تیم
موج تهران( الف)
استارت لیست
تاریخ تولد :
27 دی
سید طاها کامدار
از تیم
موج تهران( الف)
استارت لیست
تاریخ تولد :
24 دی
پدرام مرمضی
از تیم
مدافعان حرم استان خوزستان
استارت لیست
تاریخ تولد :
07 مهر
حسین سیفی
از تیم
مدافعان حرم استان خوزستان
استارت لیست
تاریخ تولد :
09 تیر
علی حسونی
از تیم
مدافعان حرم استان خوزستان
استارت لیست
تاریخ تولد :
01 بهمن
×
هشدار
ورود به پنل کاربری
فراموشی رمز عبور
هنوز عضو نشده اید؟
ثبت نام کنید!
ثبت نام کنید
عضو هستید?
ورود به پنل!